This is SLOGAN TEXT

Proč vozidla Polaris – Goupil od Eurogreen CZ?

Společnost Goupil byla založena 1996 s cílem výroby a VÝVOJE lehkých komunálních vozidel. V roce 2011 se firma stala členem skupiny Polaris. Modely Goupilu jsou prověřeny letitým provozem v nejrůznějších podmínkách (od africké Sahary, Středního Východu, Evropy, Ameriky po polární kruh). Díky vlastní prověřené koncepci vozidel je největším výrobcem tohoto typu s produkcí téměř 5000 vozidel ročně! Jeho vozidla používají poštovní a kurýrní služby ve většině Evropy, rozvážkové firmy jako PicNic (jednička v Evropě). Goupil je exkluzivní dodavatel pro Volkswagen GROUP, Bundeswehr a mnoho dalších.

 

Vzhledem k výborným technickým parametrům a díky velké produkci vozidel (dle norem automotive) nabízí Polaris-Goupil velmi dobrý poměr kvalita/cena. Goupily jsou lehká užitková vozidla s množstvím nástaveb. Díky lehké konstrukci nezatěžují komunikace, nespotřebuji mnoho energie (ekonomický provoz), nicméně jsou schopny dlouhodobého zatížení – opět prověřeno dlouhodobým provozem.

 

Eurogreen CZ se může pochlubit desítkami referencí v Čechách, na Moravě a Slovensku (včetně exkluzivních zákazníků). Importu a servisu užitkových vozidel BEV se věnuje od roku 2010. Nabízí několikaleté zkušenosti s prodejem a servisem elektrických vozidel na našem trhu. Zajišťuje kompletní servisní síť včetně dodávek náhradních dílů. Vlastní certifikaci na servis a programování LiFePo4 baterií včetně BMS.

 

S dalšími dotazy ohledně možnosti získání dotací nebo podrobnějších technických parametrů vozidel se na mě neváhejte obrátit.

 

Petr Semelka                      petr.semelka@eurogreen.cz                 tel.: 733 626 656

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, komunální techniky Iseki a třídiček Zemmler, nabízí od roku 2014 také elektromobily.

Copyright Eurogreen ® 2017   |   Design: TR-DESIGN.CZ