This is SLOGAN TEXT

OSOBNÍ

ELEKTROMOBILY
GEM

VÍCE INFORMACÍ

UŽITKOVÉ

ELEKTROMOBILY
GOUPIL, GEM

VÍCE INFORMACÍ
Button 1 default text
Button 2 default text

EKOLOGIE

Jednou z hlavních předností provozu osobních nebo užitkových elektromobilů je nulová nebo jen minimální zátěž pro životní prostředí, jejich provoz je čitý a tichý.

ÚSPORY

Díky absenci pohonných hmot jsou elektromobily velmi úsporné jak na samotný provoz, tak na následnou údržbu pohonných jednotek vozidla.

PROVOZ

Provoz elektromobilů je velmi tichý, díky tomu je jejich užívání velmi vhodné v prostředích, kde by mohl být hluk z provozu rušivým elementem.

UŽITKOVÉ ELEKTROMOBILY

Užitkové elektromobily z naší nabídky, značky GOUPIL a GEM, jsou maximálně všestranné. Díky tomu jsou určeny pro každé odvětví a víceúčelové aktivy jako např. sběr odpadu, čištění ulic, parků, zahradní údržby a podobně. Vozidla mají užitnou zátěž a objem, který je bezkonkurenční na trhu.

Podtrzeni

GOUPIL G4

Nový inovativní, všestranný užitkový vůz. Přizpůsobí se každému komerčnímu odvětví díky své kompaktnosti a množství nejrůznějších nástaveb.

VÍCE INFORMACÍ

GOUPIL G1

Elektrický víceúčelový vozík pro přepravu nákladů a osob, vhodný především pro průmyslové areály.

VÍCE INFORMACÍ

GOUPIL G5

Nejvýkonější a největší vozidlo z nabídky s nosností až 1200 kg, úložným prostorem až 6 m3 a maximální rychlostí 70 km/h.

VÍCE INFORMACÍ

GEM eM 1400

Model eM 1400 díky robustnímu provedení a odolnému podvozku zvládne práci i v náročném terénu

VÍCE INFORMACÍ

OSOBNÍ ELEKTROMOBILY

Osobní elektromobily z naší nabídky, značky GEM, jsou robustní vozidla s tichým elektrickým pohonem, s nulovými emisemi a nízkými provozními náklady. Univerzální bateriová technologie (včetně lithiové) vyhovuje různým požadavkům na dojezd. Při dobíjení je možné zapojení do libovolné zásuvky 220V.

Podtrzeni-modre

GEM e2

e2 nabízí nejmenší rozměry a nejagilnější výkon včetně malého poloměru otáčení pro těsné prostory. S e2 můžete lehce jezdit ve vnitřních prostorách i venku.

VÍCE INFORMACÍ

GEM e4

Kompaktní a všestranný elektromobil e4 uveze čtyři lidi v prostorném interiéru se 109 cm prostoru na nohy pro výjimečný zážitek z jízdy.

VÍCE INFORMACÍ

GEM e6

Prostorný e6® přepraví až 6 lidí s vylepšeným odpružením, s nímž je jízda dokonale hladká.

VÍCE INFORMACÍ

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

Galerie-1
Galerie-4
Galerie-7
Galerie-2
Galerie-5
Galerie-8
Galerie-3
Galerie-6
Galerie-9

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, komunální techniky Iseki a třídiček Zemmler, nabízí od roku 2014 také elektromobily.

Copyright Eurogreen ® 2017   |   Design: TR-DESIGN.CZ